Systém ALA

Dostupné sondy
 Poslední data 
Brno - Kr. Pole
Hluk
Loděnice
Břílice
Bílovice nahoře - UTOK5
Bílovice dole - UTOK4
Pila Olomučany - UTOK7
Útěchov - UTOK8
Osek nad Bečvou
Přerov, Bečva
Osek nad Bečvou, stará data
Macocha jezero
Sloup potok
Báb (NR - SK)
00018;Bečváry (KO)
Blatnice p. sv. Ant.
Blatnička
00002;Bohaté Málkovice (VY)
Bohutice
00048;Bolatice (OP)
00037;Boleradice (BV)
Bořetice - Modré hory
Bořetice u Kolína
Branišovice
00017;Brázdim (PH)
Brestovany
Brno - Kraví Hora
Brno - Lužánky
Brno - Špilberk
Brno, botanická zahrada PřF MU
Brno, Fil. fak. MU, ul. Arne Nováka
Brno, Hroznová, ÚKZÚZ
Brno, Mendlovo nám.
Brno, Schodová ul.
Brno-St. Lískovec
00032;Brťov-Újezd
Buchlovice, ASB frukt
Bylnice - JAVORNIK
10010;Byšice (ME)
Bzenec
Bzenec ČZS
10002;Březí (BV)
00001;Čejkovice (HO)
Choustníkovo Hradiště
Choustníkovo Hradiště Teuber
ÚKZÚZ Chrlice
CZU1
CZU3
00028;Dešná
Dětkovice - HD Určice
Dětřichov
Děvín, Pavlovské vrchy
Dobrá Voda
00030;Dobronín (JI)
10006;Dobruška (RK)
Dobřichovice, ÚKZÚZ
ZD Dolany
Dolní Dunajovice - VUKROM
Dolní Lukavice
Drahoraz - VSUO2
Drnholec - Agro Měřín
00035;Dubicko
Dubová (SK)
Dvory n. Žit. (SK)
Častolovice
ZEMAS a.s. Čejč
Červené Pečky
00029;Čimelice (PI)
Galanta - Chateau Modra
Grygov
Hantály - ESO
Herálec - Agro Měřín
Hlohovec (BV)
Hodonín-Pánov
Holovousy
Holubice - Bromil
Holštejn
00038;Horní Krupá (HB)
00031;Hrušky
10005;Hulín - Záhlinice (KM)
00023;Hustopeče (BV)
Agrofrukt Hustopeče (BV)
Mikrosvín2 - Hýsly
00052;Ivančice
UKZUZ Jaroměřice n. Rok.
Jeseníky, Č. sedlo - Furmanka
Jezernice
10001;Jiřice u Miroslavi (ZN)
Kačice - VUMOP (KL)
Kamenice
Kestřany (PI) VPagro
Klášterec n. Ohří
Klobouky
Klopina
Knovíz - RAGT
Kobryn (BY)
Kobylí
Kobylí - Modré hory
Patria Kobylí
Kobylí, Patria sady
Kobylí, Sady Patria 2
Kokory
Konecchlumí
Kostelany - R. Jelínek
Kovač
Králová - UNISAD
Králová RBQ
00004;Kratonohy (HK)
Krhovice
00041;Kroměříž (KM)
Krumvíř - Domácí dvůr
Krušné Hory - Litvínov
Kujavy
Kúty - Bioaspa (SK)
UKZUZ Lednice
Lednice -Réva
00051;Lesonice
Libina
UKZUZ Lípa u HB
Lipov
Litenčice
00011;Lochovice (BE)
Ločenice
00036; Loukovec-Chocnějovice
Lubno - Agro Měřín
Lužany
Lužany - Lužanská a.s.
Lužice
Lysice, UKZUZ
Malá Trňa
Marcelová (SK)
Mendeleum, kontejnerovna
Mikulčice vinice
Mělkovice - Agro Měřín
Mělník - odval
Městec Králové
Měšice
Měřín - Agro Měřín
Mladeč RBQ
Modra - Chateau Modra
Mohelenská step
Moravský Žižkov
Mužla (SK)
Napajedla - Arbia
Nebílovy
Nechanice - Agro Měřín
Nechvalín
Nechvalín - Pintera
Netolice - UKZUZ
Němčice n.H.
Němčičky - Modré hory
Nitra - Malanta
Nižná Myšľa
Nosislav
Nová Vieska (SK)
Nové Bránice - FOVÍN
00047; Nové Město na Mor.
20001;Polnohospodár Nové Zámky
Novosedly, Víno Marcinčák
Novotinky - statek
ÚKZÚZ Oblekovice
Obříství
VUB - Okrouhlice
Oleksovičky - Kota
00008;Oskořínek (NY)
Ostrov u Macochy
Ostrožská Lhota
00050;Ostřetín - VPagro
00021;Otice
00040;Ořechov
Pavlov
00034;Pertoltice
Plinkout - UNISAD
00009;Pluhův Žďár (JH)
pokus Středa15a
pokus Středa15b Liběchov
pokus VSUO1 - Bříšťany
pokus VSUO2 - pod sítí
Pokus VURV - Dr. Prášil
Popice, Gotberg
Popice, Sonberk
Praha - Ruzyně, VURV
Praha 5 - Zadní Kopanina
Probluz
UKZUZ Přerov n. Labem
Přítluky (BV)
Radíkovice
10004;Radovesice (LT)
00007;Račiněves (LT)
Škola Rajhrad
Ratibořice - Vojtas
Ratíškovice
AGROSTIS Rousínov
00045;Rusín (Br)
Kral Steffanus -Rust-Austria
Semetín
Brdy Mts., Litavka - Krmelec
Tatra Mts., Ladove pleso
Tatra Mts., Dlugi Staw
Jizera Mts., Jizerka
Jizera Mts., Oldřichov
Ekofrukt Slaný-VURV1
Slavonice
Sloup
Slup
Sobotín - Agro Měřín
00049;Sobotka
Sosnová - Vitaminátor
Spišská Belá UKSUP (SK)
Sponer skleník
St. Poddvorov - Krásná Hora
00033;Staré Město u UH
Staré Město p. L. - AGRO Měřín
Starovičky - KLAS
Stěna Jindřišská 16
Stošíkovice
Strážnice - Žerotín
Strekov (SK)
Střílky
Střílky - Kubáček
Střížovice, UEB
Suchá Loz
Suchá nad Parnou (SK)
Suchohrdly
Svinčany
Synkov
Tajná (SK)
Temelín - sady
Těchlovice
Těchlovice 109
Těchlovice 30
Těchlovice 74
Těchlovice 92
Těnovice - ALIMEX
00053;Těšany - Agro MONET
Těšetice - Pomona
Tištín - ATC
Troskotovice - Třešňovka
Troubelice
00046; Troubelice (Ol)
00039;Trutnov
TU Liberec
Tuchoraz
00044;Turnov-Modřišice
Tvrdonice, VUMOP
Týn n. Bečvou
Uherský Ostroh - ÚKZÚZ
Úněšov VPagro
00022;Určice (PV)
Řícmanice Arboretum - UTOK1
Bukovinka - UTOK2
Babice nahoře - UTOK3
Eda školky - UTOK6
Vacenovice
Vanovice
Vážany
00003;Velká Bystřice (OL)
Velké Bílovice - Úlehle
Velké Bílovice - Vinohrádky
Velké Bílovice - Zadní Hora
Velké Bílovice, Agrosad
Velké Leváre 2016
Velké Pavlovice
Velké Pavlovice - šlecht. stanice
Velký Krtíš, MOVINO
Veselé pri Piešťanoch
Veľká Tŕňa
Veľké Leváre
Veľké Lovce (SK)
Vietnam3
Vilémov - sady
Vištuk
Vizovice - R. Jelínek
00025;Vlčnov (UH)
Vlkov n. Lesy, FYTOS
Vnorovy
10008;Volduchy (RO)
Vranov
Vraný VUMOP (KL)
Vrbice - Modré hory
VUBHB - Havlíčkův Brod
VUT
Vysoká u Příbrami, ÚKZÚZ
VŠUO - Kamenec
00005;Zalonov (NA)
Zelené stěny Brno
Znojmo, meteoaltánek
Zubří, Oseva Pro
Šakvice
Šampima
Mikrosvín1 - Šanov
Šenkvice - náučný chodník
Šenkvice 2(SK)
Šintava (SK)
Štichovice
Švábenice
Železná
Želí
00042;Žichlínek
Životice - sady
Žlunice - Agro
Žlutava

Změň kódování: English - Cesky

dotazy adresujte administrátorovi systému na adresu milan@sekanina.cz